KODY DO GRY: Borderlands 2

NAZWA: Borderlands 2
PRODUCENT: Gearbox Software
GATUNEK: FPP
DATA PREMIERY POLSKA: 21 września 2012
DATA PREMIERY ŚWIAT: 18 września 2012

Przedstawione tu tricki mogą ułatwić rozgrywkę w równie dużym stopniu co kody do gry Borderlands 2.

PRZEMIESZCZANIE SIĘ PO ŚWIECIE GRY

Z racji tego, że świat gry Borderlands 2 jest dość duży warto ułatwić sobie podróżowanie po nim. W tym celu niezwykle pomocne mogą się okazać specjalne terminale. Warto odnaleźć je wszystkie, gdyż bardzo ułatwiają podróżowanie a przy tym korzystanie z nich nic nas nie kosztuje.

ŁATWIEJSZE POZBYWANIE SIĘ WROGÓW

Eliminowanie naszych przeciwników z wykorzystaniem dostępnych w świecie gry Borderlands 2 pojazdów jest dużo łatwiejsze. Wiąże się to jednak ze zdobywaniem mniejszej ilości doświadczenia niż w wypadku klasycznych metod zabijania przeciwników. Jest jednak sposób by poradzić sobie z tym ograniczeniem. Z racji tego, że tak naprawdę liczy się moment śmierci oponenta wystarczy wykorzystać pojazd do odebrania mu jak największej liczy punktów życia tak aby można było bezpiecznie dokończyć dzieła w bezpośredniej walce.

 

Pamiętaj o tym, że używanie ułatwień odbiera przyjemność z rozgrywki. Używaj kodów tylko w ostateczności gdy dany tytuł lub jego fragment okazują się zbyt trudne do przejścia bez pomocy. Nie gwarantuję, że podane tutaj kody do gry Borderlands 2 będą działać z każdą wersją. Łatki publikowane przez producentów mogą sprawić, że niektóre z podanych kodów nie będą działać lub zadziałają inaczej.

reklama