KODY DO GRY: Test Drive Unlimited

NAZWA: Test Drive Unlimited
PRODUCENT:
GATUNEK:
DATA PREMIERY POLSKA:
DATA PREMIERY ŚWIAT:

Kody do gry Test Drive Unlimited pozwalają przenieść się na tajemniczą wyspę. Aby to zrobić należy stosować się do podanych wskazówek.

 

Najpierw musimy otworzyć mapę, na niej odszukać dwa miejsca: punkt z którego startujemy do wyścigu The Saleen Classic a także obszar gdzie możemy zabrać autostopowicza. Gdy już je zlokalizujemy musimy udać się do punktu startu wspomnianego wyścigu a następnie kierować się w stronę drugiego wspomnianego miejsca. Musimy jednak podróżować możliwie blisko znajdującego się tak klifu pomijając klasyczną, dostępną drogę. Jeśli dobrze zlokalizowaliśmy wspomniane miejsca to po pewnym czasie ujrzymy logo jeśli przejedziemy przez nie z odpowiednią prędkością (60-70 km/h) zostaniemy przeniesieni na tajemniczą wyspę. Gdy zechcemy się na nią udać kolejny zostaniemy przeniesieni automatycznie.

 

Pamiętaj o tym, że używanie ułatwień odbiera przyjemność z rozgrywki. Używaj kodów tylko w ostateczności gdy dany tytuł lub jego fragment okazują się zbyt trudne do przejścia bez pomocy. Nie gwarantuję, że podane tutaj kody do gry Test Drive Unlimited będą działać z każdą wersją. Łatki publikowane przez producentów mogą sprawić, że niektóre z podanych kodów nie będą działać lub zadziałają inaczej.

reklama