KODY DO GRY: Sleeping Dogs

NAZWA: Sleeping Dogs
PRODUCENT: United Front Games
GATUNEK: Strzelanki TPP
DATA PREMIERY POLSKA: 14 sierpnia 2012
DATA PREMIERY ŚWIAT: 17 sierpnia 2012

Dzięki kodom do gry Sleeping Dogs możesz dodatkowo urozmaicić jak i ułatwić sobie nieco rozgrywkę.

 
Dodatkowy strój

W grze Sleeping Dogs możemy uzyskać strój Rico Rodrigueza doskonale znanego wszystkim fanom Just Cause 2. Wystarczy tylko posiadać zapisany stan rozgrywki ze wspomnianej gry na dysku twardym komputera. Wtedy strój znajdziemy w naszej szafie. Dzięki niemu Wei Shen będzie znacznie sprawniej przejmował pojazdy.

 
Odnajdywanie przedmiotów może być łatwiejsze

Jeśli szkoda Ci czasu na samodzielne odkrywaniu sekretów gry to możesz ułatwić sobie nieco zadanie poprzez umawianie się z kobietami zainteresowanymi głównym bohaterem. Spotkania z nimi niekiedy prowadzą do odkrycia lokalizacji pewnego typu przedmiotów.

 
Urządź mieszkanie

Gdy znajdujemy się w lokacjach pełnych handlarzy powinniśmy uważnie się rozglądać w poszukiwaniu stoisk kupieckich, których próżno szukać na mini mapie. Możemy tam nie tylko zakupić nie tylko przedmioty, które na pewien okres czasu polepszą zdolności naszego bohatera ale też istnieje szansa, że uda nam się kupić choćby łóżko czy też inne towary przydatne w posiadanym przez naszą postać apartamencie.

 
Pamiętaj o tym, że używanie ułatwień odbiera przyjemność z rozgrywki. Używaj kodów tylko w ostateczności gdy dany tytuł lub jego fragment okazują się zbyt trudne do przejścia bez pomocy. Nie gwarantuję, że podane tutaj kody do gry Sleeping Dogs będą działać z każdą wersją. Łatki publikowane przez producentów mogą sprawić, że niektóre z podanych kodów nie będą działać lub zadziałają inaczej.

reklama